Szkolenia z dofinansowaniem unijnym (UE).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podniesieniem swoich kwalifikacji w oparciu o szkolenia, zachęcamy do skorzystania z możliwości dofinansowania, jakie daje system Podmiotowego Finansowania Usług Rozwojowych.

Możecie Państwo uzyskać nawet do 80% dofinansowania na realizację dowolnego szkolenia z oferty Dragonfly Vision. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi wesprzeć w doborze szkoleń, odnalezieniu właściwego operatora, czy rejestracji w BUR (Baza Usług Rozwojowych).

W razie pytań nasz specjalista jest do Państwa dyspozycji: +48 502 637 591

Kto może skorzystać z dofinansowania na szkolenia?

Z dofinansowania unijnego do szkoleń mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, mające swoją siedzibę na obszarze danego województwa oraz ich pracownicy.

Na co można uzyskać dofinansowanie?

Dofinansowanie z BUR można uzyskać na rozwój kompetencji osób samozatrudnionych i pracowników MMŚP, obejmuje ono jednak tylko usługi szkoleniowe wpisane do Bazy Usług Rozwojowych. Tego typu usługi mogą świadczyć tylko podmioty pozytywnie zweryfikowane i posiadające akredytację na świadczenie usług z dofinansowaniem.

Posiadamy zweryfikowaną akredytację, a każde z naszych szkoleń może być objęte dofinansowaniem poprzez BUR.

Czym jest Baza Usług Rozwojowych (BUR)?

Baza Usług rozwojowych to serwis przygotowany przez Polską Agencję Rozwjou Przedsiębiorczości (PARP), w którym znajdują się wszystkie szkolenia wraz z terminami realizacji jednostek posiadających pozytywną akredytację PARP na świadczenie szkoleń z dofinansowaniem.

Jaki jest poziom dofinansowania do szkoleń?

Finansowanie jakie możecie Państwo uzyskać na wybrane przez siebie szkolenia wynosi od 50% do 80% w zależności od województwa.

Szczegółowe informacje dotyczące ram wejścia do programu, dostępne są u Operatora w Państwa województwie.

W zakładce JAK OTRZYMAĆ DOFINANSOWANIE, znajdziecie Państwo wszystkie informacje dotyczące tego jak ubiegać się o dofinansowanie/refundację wybranego szkolenia z oferty Dragonfly Vision.

Jaki jest okres realizacji projektu dofinansowania do szkoleń?

Dofinansowania do wybranych kursów i szkoleń będą realizowane do 2019r.

Kim jest operator?

Operator to  instytucja, która realizuje podmiotowy system finansowania w danym województwie. Operator dysponuje i przyjmuje wnioski zgłoszeniowe oraz dystrybuuje środki do przedsiębiorców, którzy takie wsparcie otrzymają.

Szczegółowe informacje oraz kontakt do Operatorów w danym województwie w zakładce OPERATORZY.