Ja uzyskać dofinansowanie do szkoleń ?

Kroki jakie należy podjąć aby otrzymać dofinansowania do szkoleń:

1. Wybierz szkolenie: 

Wybierz dowolne szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb z oferty Dragonfly Vision. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

2. skontaktuj się z operatorem:

Skontaktuj się z Operatorem w twoim województwie, który pomoże w wypełnieniu wniosku, zweryfikuje ramy wejścia do projektu oraz poziom dofinansowania.

3. PODPISZ UMOWĘ Z OPERATOREM:

Podpisz umowę z Operatorem.

4. ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE:

Zapisz się na wybrane szkolenie z oferty Dragonfly Vision poprzez Bazę Usług Rozwojowych.  Znajdziesz je w zakładce OPERATORZY, wyszukaj swoje województwo, tam także znajdziesz linki do szkoleń organizowanych na jego terenie, które są udostępnione w Bazie Usług Rozwojowych.

5. ZREALIZUJ SZKOLENIE,

Pamiętaj, że szkolenia z dofinansowaniem często podlegają audytowi przedstawicieli PARP w związku z tym obecność na zajęciach jest obowiązkowa. W udokumentowanych przypadkach można opuścić zajęcia jednak należy poinformować Operatora oraz ośrodek szkolący o swojej nieobecności.

6. OCEŃ JE W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH,

Po wystawieniu oceny, ośrodek wystawi dokumenty potwierdzające udział w szkoleniu, niezbędne do rozliczenia z Operatorem.

7. OPŁAĆ FAKTURĘ ZA SZKOLENIE JEŚLI NIE ZROBIŁEŚ TEGO W DNIU ZAPISU NA SZKOLENIE,

Fakturę za szkolenie możesz opłacić dniu zapisu na szkolenie lub po jego zakończeniu (o możliwość opłaty za szkolenie po jego ukończeniu należy zapytać ośrodek szkolący, dopuszczalna jest opłata w dwóch ratach: pierwsza w dniu zapisu, druga ostatniego dnia szkolenia).

8. Otrzymaj REFUNDACJĘ:

Zbierz niezbędną dokumentację i skontaktuj się z Operatorem w celu otrzymania refundacji.