Aktualne terminy szkoleń

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na szkolenia UAVO VLOS, UAVO BVLOS z dofinansowaniem unijnym na poziomie do 80%.

Przedstawiamy nową ofertę szkoleń. Z racji tego, że pogoda za oknem średnio sprzyja jeśli chodzi o wykonywanie lotów praktycznych, mamy dla Państwa nową propozycję.

Nasze szkolenia UAVO VLOS podzieliliśmy na dwa moduły, za które możecie Państwo zapłacić w dwóch ratach

  • szkolenie teoretyczne I rata
  • szkolenie praktyczne  II rata

Nasze szkolenia teoretyczne możecie Państwo odbyć z dowolnego miejsca w PL, niezbędny jest tylko komputer z dostępem do sieci Internet wraz z zestawem słuchawkowym oraz kamerą internetową. Nasi instruktorzy czekają na Państwa w wirtualnych salach szkoleniowych, poprowadzą tam zajęcia w czasie rzeczywistym w oparciu o najnowsze wymogi programowe Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Macie Państwo możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach, dyskusji, ćwiczeniach. Dodatkowo każdy z kursantów dostaje dostęp do materiałów dydaktycznych zgromadzonych na dysku sieciowym. Materiały dydaktyczne w formie papierowej wysyłamy do Państwa kurierem.

Szkolenia teoretyczne odbywają się w trybie dziennym 10:00 – 15:00 oraz wieczorowym 18:00-21:00, tutaj Państwo decydujecie w jakich godzinach najwygodniej jest się Państwu zalogować do wirtualnej sali szkoleniowej.

Szkolenie praktyczne prowadzone jest na sprzęcie latającym ośrodka, terminy zajęć praktycznych uzgadniane są indywidualnie z każdym kursantem.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu szkolenia@uavoacademy.pl